top of page
_DSC6771 (kopie).jpg

Zuzana Zahulová

Zuzka pochází z Malé Skály. Právě při studiu na Střední zdravotnické škole v Turnově se poprvé setkala s masážemi a regenerací těla, což ji oslovilo. Celý život se aktivně zajímá o zdravý životní styl a alternativní směry v oblasti léčení. Po pár letech v Kanadě se vrátila zpět do Čech, aby si rozšířila obzory studiem a absolvovala školu přírodní medicíny v Praze - obor výživové poradenství. Poté se hlouběji začala věnovat tělu jako celku a nadchla ji Kraniosakrální terapie, kterou později studovala u Radka Neškrabala. Absolvovala kurz Jógy v širších souvislostech v Hlavici. Jógu nyní předcvičuji na soukromých lekcích v Jablonci. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

 

Techniky:

 - kraniosakrální osteopatie

 - sportovní a rekondiční masáž

 - baňkování

 - ajurvédská masáž

_DSC5388-2.jpg

Mgr. Kamila Bořutová
(V současné době je Kamila mimo ČR.)

Roda​č​ka z ji​ž​ní Moravy, absolventka FTK UP Olomouc, bý​val​á​ biatlonistka, sou​č​asn​á​ laufa​ř​ka​ a​ m​á​ma od dvou kluk​ů​.

V Kanadě jsem s rodinou žila 21 let​, kde jsem m​ě​la 13 let masé​rskou praxi. Mas​ážím se v​ě​nuji 20 let a st​á​le mě​ to moc bav​í​.

Jablonec nad Nisou a Jizerky jsou moje srdcovka.

Budu moc r​á​da, kdy​ž​ ​Vá​m budu ​schopna pomoci od bolesti a jak​ého​koli fyzick​ého​ ​č​i psychic​kého​ probl​é​mu.

U​ž​ se na ​Vá​s t​ě​ším!

Techniky:

 - sportovn​í​, relaxa​č​n​í​, t​ě​hotensk​é​ mas​á​že

 - ba​ň​kov​á​n​í​

 - myofasci​á​ln​í​ techniky

 - graston

 - reiki

 - shiatsu

 - reflexn​í​ terapie

 - kinezio tejpov​á​n​í​

foto_prof.JPG

Jana Mráková

Jana pochází z Liberce a ač se k masážím dostala teprve nedávno, stále se aktivně vzdělává, inspiruje a rozšiřuje své schopnosti a dovednosti. A to nejen v oboru masérském. Ráda dělá činnosti, které jí dávají smysl a proto se od podzimu 2021 začala věnovat aktivně i józe a jako s instruktorku se s ní můžete potkat v Bedřichově na Uku nebo v Jablonci v MB studiu. 
 
Masáže dokáží naše tělo uvolnit a zklidnit nervovou soustavu, což je v dnešní době stále těžší a těžší. Znám to sama na sobě. Ať už masáže nebo lekce jógy mě dokáží vrátit zpátky k sobě a proto jsem se rozhodla se v této oblasti dále vzdělávat a dopomoct tak k tomuto vnitřnímu klidu i dalším lidem. Pomocí relaxace vašich unavených a přetížených svalů dojde i k uvolnění a zklidnění vaší mysli a vy si tak máte možnost kvalitně odpočinout a zregenerovat.
 
 

Techniky:

- sportovní a rekondiční masáž
- masáž lávovými kameny

bottom of page